Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...

Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
najachtu.cz
ČESKÁ ASOCIACE NÁMOŘNÍHO JACHTINGU

Úvod > Závodění


YC Dyje - pozvánka na Pálavskou regatu HOME Credit 2007
 
      30. dubna - Vážení sportovní přátelé, dovolte, abych Vás co nejsrdečněji pozval na tradiční velký jarní jachtařský závod v okruhovém jachtingu lodních tříd Laser, Evropa, Finn, ?420? a ?470?, který v rámci ISAF World Sailing Ranking List Event: Grade 3 (Laser S+R, Finn, ?470?) a Českého poháru (Laser S, Evropa, Finn, ?420?, ?470?) pořádá Yachtclub Dyje Břeclav ve svém Sportovním středisku Pavlov na Novomlýnské nádrži pod Pavlovem.

 
Jedná se o tradiční ?Pálavskou regatu HOME CREDIT 2007?, která je v současné době největší tuzemský jachtařských okruhový závod s mezinárodní účastí a který se koná ve dnech 4.-6.5. 2007. Zúčastní se ho olympijské lodní třídy Laser, Fin, ?470? a dále třídy Evropa a ?420?. Vzhledem k mimořádnému zájmu jachtařské veřejnosti o tento jedinečný jachtařský revír, očekáváme rekordní návštěvu závodníků a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí (Slovenska, Rakouska, Itálie, aj.). Mezi účastníky by měla být i vítězka předchozích závodů, stříbrná olympijská medailistka z Athén ve třídě Evropa, Lenka Šmídová, která nyní jezdí dvouposádkovou třídu ?470?.

Regata začíná ?Zahajovacím ceremoniálem? v pátek 4.5.2006 v 10:00 hod., ve 12:00 hod. bude start 1. rozjížďky, po které následují další rozjížďky až do cca 18-ti hodin. Starty dalších rozjížděk v So a v Ne jsou v 10:00 hod. Celkem se předpokládá, že za 3 dny se odjede 9 rozjížděk. Pokud Vám to časově nevyjde v pátek, tak jste vítání kdykoliv během So a Ne. Závod končí v neděli kolem 15. hodiny slavnostním vyhlášením. V sobotu kolem 18. hodiny se bude konat v areálu střediska společenský večer, na který jste srdečně vítáni.
Naším cílem je propagace jachtingu a našeho regionu nejen mezi závodníky, ale především mezi veřejností, čehož bychom rádi dosáhli i s Vaší pomocí. Proto se těšíme na Vaši návštěvu a jsme připraveni Vám přichystat dobré podmínky přístupu k informacím s možností sledování závodu z paluby motorového člunu.

Pokud budete mít zájem dostavit se na slavnostní zahájení, nebo ukončení, dejte mi prosím vědět (ycdyje@breclav.cz, nebo mob.: 606 795 900). Projevy při slavnostních ceremoniálech jsou vítány. Další informace získáte na adrese: www.palavska.com. a www.ycdyje.breclav.cz.

Pro Vaši informaci Vám posílám seznam našich dalších jachtařských závodů a akcí konajících se v tomto roce v našem středisku, na kterých budete samozřejmě také vítáni.

Ještě jednou Vás srdečně zvu na naše regaty, přeji Vám příjemný sportovní zážitek a s jachtařským přáním ?Dobrý vítr do plachet? se loučí

MVDr.Jiří Krabička, předseda YC

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>