Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...

Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
najachtu.cz
ČESKÁ ASOCIACE NÁMOŘNÍHO JACHTINGU

Úvod > Závodění


Yachtclub DYJE Břeclav - Pálavská regata HOME CREDIT 2005
 
      22. dubna - Vážení sportovní přátelé, dovolte, abych Vás co nejsrdečněji pozval na náš první velký jarní jachtařský závod lodních tříd Laser, Evropa a Finn,

 
který v rámci Českého poháru pořádá Yachtclub Dyje Břeclav ve svém Sportovním středisku Pavlov na Novomlýnské nádrži pod Pavlovem.
Jedná se o tradiční ?Pálavskou regatu HOME CREDIT 2005?, která je v současné době největší tuzemský jachtařských závod s mezinárodní účastí, který se koná ve dnech 6.-8.5. 2005. Zúčastní se ho lodní třídy Laser Evropa a Finn.

PARTNER AKCERegata začíná ?Zahajovacím ceremoniálem? v pátek 6.5. 2005 v 10:00 hod. ve 12:00 hod. bude start 1. rozjížďky, po které následují další rozjížďky až do cca 18-ti hod. Starty dalších rozjížděk v So a v Ne jsou v 10:00 hod. Celkem se předpokládá, že za 3 dny se odjede 9 rozjížděk. Pokud Vám to časově nevyjde v pátek, tak jste vítání kdykoliv během So a Ne. Závod končí v neděli kolem 14. hodiny slavnostním vyhlášením. V pátek i v sobotu večer se pořádají společenské večírky, na které jste též srdečně zváni.
Těšíme na Vaši návštěvu a nabídneme Vám dobré podmínky přístupu k informacím s možností sledování závodu z paluby motorového člunu.

Další informace získáte na adrese:

www.yachting.cz/lasersat/palavska a www.ycdyje.breclav.cz

Yachtclub DYJE Břeclav
Zámecké náměstí 8
690 02 Břeclav
519 515 320-středisko Pavlov
724 040 460-správce střediska

MVDr.Jiří Krabička, předseda YC

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>