Úvod > Závodění
Atény 2004 - Michal Maier na 18. místě, Martin Trčka na 28. pozici

18. srpna, 21,12 hod - Michal Maier drží v olympijské regatě kategorie Finn tři rozjížďky před koncem 18. místo. V dnešní sedmé jízdě obsadil 15. místo, v osmé si pak o tři příčku pohoršil. V čele dál zůstává favorizovaný Brit Ben Ainslie. Ve třídě Laser si Martin Trčka polepšil o tři místa a po šesti rozjížďkách figuruje na 28. pozici.

Výborně se mu vydařila především pátá jízda, v níž skončil patnáctý. Větší posun v celkovém pořadí mu pokazila následná rozjížďka, kterou dojel až jako dvaatřicátý. Tomáš Malina v kategorii Mistral, kterou v předchozích dnech nejvíce postihl silný vítr, figuruje po třech rozjížďkách na 40. místě.

Výsledky:
Finn - po osmi rozjížďkách: 1. Ainslie (Brit.) 21,0, 2. Trujillo (Šp.) 29,0, 3. Kusznierewicz (Pol.) 43,0, ...18. Maier (ČR) 103,0. Laser - po šesti rozjížďkách: 1. Geritzer (Rak.) 15,0, 2. Scheidt (Braz.) 19,0, 3. Zbogar (Slovin.) 29,0, ...28. Trčka (ČR) 118,0. Mistral - po třech rozjížďkách: 1. Miarczynski (Pol.) 8,0, 2. Kaklamanakis (Řec.) 9,0, 3. Santos (Braz.) 12,0, ...30. Malina (ČR) 85,0.