Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava
najachtu.cz

Úvod>Virtuální výstava

Virtuální výstava

Po několikaleté pauze vám přinášíme opět rubriku Virtuální výstava. Věříme, že si rádi vystavované lodě prohlédnete. Ne každý má vždy možnost se vydat na výstavu, aby si prohlédl loď, kterou by chtěl, právě tak jako ne každý má možnost svou loď na skutečné výstavě vystavit. Právě proto, abychom to napravili, otevíráme znovu naši Virtuální výstavu.
Virtuální výstava vám poskytne možnost detailní prohlídky vystavených lodí. Lodě jsou zařazeny do kategorií na prodej a unikáty. Vystavit loď na výstavě může kdokoliv. V kategorii na prodej jsou vystavované lodě vybaveny popisem dodaným vystavovatelem, doplněné obvykle údaji o prodejci a ceně. Tuto kategorii je možno tedy využít pro individuální prezentaci soukromě nebo firemně nabízené lodě. Cena za časově neomezené vystavení jedné lodě na prodej je Kč 250,- . Vaše výhoda: při zadávání inzerátu na kterýkoliv bazar máte tak možnost zadat již pouze jen odkaz na jednou vytvořenou prezentaci, což vám značně uspoří čas a ušetří nervy. Informujte se rovnež na možnost zvýhodněné kombinace inzerce v našem časopise Lodě *zdarma*.

V kategorii unikáty zařazujeme neobvyklé lodě nevyráběné sériově, ojedinělé exempláře, závodní speciály, horké novinky z výstav, prototypy, atd., popisy dodává obvykle redakce serveru, pokud není uvedeno jinak. Máte-li tedy nějaké fotky lodí, které byste chtěli tady vystavit, dejte nám vědět. Rádi vám vyhovíme. Kontaktujte nás na mailu petr@lode.cz. V této kategorii si vyhrazujeme právo uveřejnení odmítnout.

Poslední kategorií jsou lodě, které jsou na virtuální výstavě již tak říkajíc historicky z doby, kdy virtuální výstava vznikla. Tato kategorie dále nebude rozšiřována.

na prodej
unikáty
původni vystava